GRUPA

Zeltech SA – zajmuje się zarządzaniem i wynajmem własnych nieruchomości, a także handlem zagranicznym (Europa Wschodnia). Ponadto Spółka prowadzi nadzór nad działalnością spółek zależnych. Akcjonariuszami są wyłącznie osoby prywatne, obywatele polscy.


Zeltech Maszyny Elektryczne Sp. z o.o. – spółka o profilu usługowo-produkcyjnym działająca od 2002 roku. Głównym przedmiotem działalności są remonty oraz produkcja części do silników elektrycznych. Dodatkowo Spółka wykonuje usługowe zwojenie pakietów dla koncernu ABB. Spółka współpracuje także z partnerami z Europy Zachodniej. Ponad 90% udziałów należy do Zeltech SA.


OOO Eltech Ukraina – Spółka założona w 2003 roku w Kijowie w kooperacji z ukraińską Spółką F.A.U. Przedmiotem działalności jest handel urządzeniami automatyki przemysłowej, połączony z projektowaniem układów napędowych. Większość udziałów należy do Zeltech SA.


Zeltech Mechatronika Sp. z o.o. – najmłodsza spółka z grupy, która swą działalność rozpoczęła w 2010 roku. Przedmiotem działalności jest dystrybucja urządzeń automatyki oraz silników elektrycznych na terenie Polski. Firma współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi przedsiębiorstwami (m.in. Hitachi, Aucom, Exor, Rittal, Tamel, Besel, Celma, Cantoni Group) Uzupełnieniem działalności są usługi wdrożenia układów napędowych, oferując tym samym kompleksowy zakres usług dla klientów. Całkowitym udziałowcem Spółki jest Zeltech SA.